Property akvizičný manažér pre rozvoj e-mobility verejnej nabíjacej siete

2022-06-27 11:43:28

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

V úseku projektov a Business Developmentu e-mobility hľadáme skúseného "Property akvizičného manažéra", ktorého hlavnou úlohou bude vyhľadávanie nových lokalít pre verejnú nabíjaciu infraštruktúru.Na uvedenej pracovnej pozícií budete predovšetkým:
• Aktívne vyhľadávať a získavať príležitostí v oblasti budovania a prevádzky nabíjacích staníc pre elektromobily "ZSE Drive"
• Analyzovať trh a konkurenciu
• Tvoriť stratégie na získanie obchodných partnerov
• Zabezpečovať dosiahnutie plánovaných výsledkov vzhľadom k stanoveným polročným a ročným plánom
• Zúčastňovať sa a spracovávať podklady do tendrov
• Pripravovať cenové ponuky, prezentácie, cenové analýzy, zmluvy
• Viesť obchodné rokovania a vyjednávať zmluvné podmienky s majiteľmi nehnuteľností a developermi
• Akvizičná činnosť (príprava zmlúv, Capex/Opex)
• Poskytovať odborné poradenstvo, sprostredkovávať služby odborníkov skupiny ZSE/E.ON

Upresnenie platových podmienok

od 2000 EUR brutto v závislosti od skúsenosti uchádzača + 40% polročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb
• Osobné auto aj na súkromné účely

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

20.7.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je minimálne od 2000 EUR brutto a bude závisieť od praxe a skúseností.
K uvedenej mzde prináleží 40 % polročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 20.07.2022

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Skúsenosti s nasledovnými segmentami veľkou výhodou (developeri, mestá/obce)
*Znalosť katastrálneho zákona
*Schopnosť rýchlo identifikovať obchodné príležitosti
*Orientácia na výsledky a plnenie obchodných cieľov
*Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
*Proaktívne správanie a time management
*Schopnosť budovať vzťahy a networking
*Ochota často cestovať po celom Slovensku - pridelené osobné auto aj na súkromné účely
*Afinita k elektromobilitePožadovaná prax: development, retail
Počet rokov praxe: 5

Vodičský preukaz

skupina: B

Charakteristika spoločnosti

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom - domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Adresa

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)
Čulenova 6
Bratislava
Slovenská republika1003175Reagovať na ponuku