BEZPLATNÝ KURZ VZV - posledné voľné miesta v Bratislave /ubytovanie ZDARMA, preplatenie cestovného + diety 13,70€/deň /po kurze možnosť nástupu na PZ do práce

2022-06-27 16:48:06

Miesto práce:

BA-DNV
Bratislava

Pozícia / odvetvie:
Automobilový priemysel, Špedícia, doprava a logistika; Logistik, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka

Ponúkaný plat (základná mzda):
996 - 1250 EUR
VODIČ VZV/CXT: od 996-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 1,43€/ hod., Príplatok za prácu v sobotu 1,79€/ hod., príplatok za prácu v nedeľu 3,58€/ hod.+ bonus 50€ dochádzka)

Termín nástupu do práce:
od 10.6.2022

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Počet voľných miest:
15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponukám kurz na VZV v rámci projektu "ZDVIHNI SI ŠANCU" a nasledne praca v logistikeVODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linkyvideo k pracovnej pozícii:

https://www.youtube.com/watch?v=7dVefJkiYJUDruh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,

práca na 8 hod. 3 zmeny mzda od 996€ - 1200 €BLIŽŠIE INFO NA ČÍSLE 09480025048
Benefity a ďalšie výhody:
Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/.. bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov:
Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. Oblasť pôsobenia:
Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov Adresa:
EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika
www.e-personal.eu
Kontaktné údaje:
Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048

  • Vodič VZV - iba denná zmena s príspevkom na dopravu
    Malacky

  • Máš elektrotechnické vzdelanie? Prijmeme ťa na pozíciu - Change Over Technika - technik výroby LCD televízorov do NITRY. Nástup HNEĎ! (aj ubytovanie)
    Nitra

  • Skladový pracovník -operátor logistiky s ubytovaním Zdarma a nástupom IHNEĎ Priemerná mzda 1100€ brutto
    Bratislava

  • Hľadáme šikovných elektrikárov do NEMECKA - 95447 Bayreuth ! Nemčina na úrovni - dohovoriť sa, aspoň 1 v skupinke! NÁSTUP IHNEĎ! /nemecká prac. zmluva, ubytovanie/
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko