Konzultant

2022-07-09 23:46:14

Miesto práce:

Gagarinova 7/C,
82103 Bratislava-Ružinov - Bratislava II, Slovensko
Bratislava

Pozícia / odvetvie:
Ekonomika, financie, účtovníctvo, Výroba; Finančný manažér, Klientský poradca, Konzultant, Obchodný manažér, Projektový manažér, Projektový manažér v oblasti zdravotníctva

Ponúkaný plat (základná mzda):
1700 EUR

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Počet voľných miest:
1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
2421003 - Projektový špecialista (projektový manažér)Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPočet voľných miest: 1Náplň práce: Práca v tíme na business projektoch a podpora v riadení v dohodnutých oblastiach projektu; návrh, realizácia a prezentácia riešení pred tímom, resp. klientom; komunikácia a práca s manažérmi klienta pri tvorbe a implementácií riešení; intenzívny sebarozvoj v oblasti biznis poradenstva; zapájanie sa do recruitingových aktivít firmy; administrácia projektov podľa štandardov medzinárodných inštitúcií; participácia a dohliadanie nad implementáciou projektov.

Informácie pre uchádzača:
Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 700 €
mesačne Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: variabilná zložka na základe polročného hodnotenia výkonu a výsledkov spoločnosti, notebook a mobilný telefón s neobmedzeným použitím vrátane dátového roamingu; 5 týždňov dovolenky; priama spolupráca s manažérmi významných firiem na zaujímavých biznis projektoch; práca v malých efektívne fungujúcich tímoch; intenzívny koučing od skúsených manažérov a partnerov spoločnosti; séria profesionálnych školení zameraná na rozvoj manažérskych zručností; perspektíva rýchleho kariérneho rastu až po úroveň partnera spoločnosti; flexibilná pracovná doba so zameraním na výsledok nie odpracovaný čas Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Nie

Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Prax: aspoň 3 rokyZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno Cudzí jazyk: anglický
- vysoká – vysoká C1 a C2 Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Word
- pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Excel
- pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft PowerPoint
- pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook
- pokročilá Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
finančná a ekonomická gramotnosť
prezentovanie
tímová práca Osobnostné predpoklady: analytické myslenie
komunikatívnosť
sebaistota
praktické myslenie Ďalšie požiadavkymin. 2-3 ročné skúsenosti z oblasti Business Consulting (konzultant, projektový manažér): stupeň znalosti: nadpriemerný;

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Aspiro, a. s.