Odborný/á pracovník/čka údržby

2022-07-16 17:48:06

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
7231003 - Automechanik nákladných motorových vozidiel7412002 - Autoelektrikár7411001 - Stavebný a prevádzkový elektrikárPracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Počet voľných miest: 25Náplň práce: S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO
Radi pracujete manuálne s rôznorodým náradím?
- Ste elektrikár/ka, autoelektrikár/ka alebo mechanik/čka, alebo sa skôr vyznáte v obsluhe vozidiel a strojov?
- Ste zručný/á a nezľaknete sa ani upratovania, kosenia alebo starostlivosti o zeleň?
- Záleží vám na tom, ako Petržalka vyzerá a viete s úsmevom urobiť to, čo je práve treba?
Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať
- elektrikárske, autoelektrikárske a mechanické práce alebo práce zamerané na prevádzku strojov a vozidiel
- práce na rekonštrukciách verejných priestorov a budov vo vlastníctve a správe našej mestskej časti
- výpomoc pri iných prácach spojených s údržbou budov a strojov
Elektrikár - plat 958€/mesiac
- pokládka káblov a konektorov, rezanie káblov
- inštalácia zariadení, rozvodných skríň a rozvodov
- hĺbenie rýh pre káble v stenách, vŕtanie otvorov v stenách
- inštalácia vypínačov, zásuviek, osvetlenia, zvončekov a dverových systémov
- merania
- obsluha ručnej mechanizácie a práca s náradím pri zabezpečovaní výkonu správy verejných priestranstiev a objektov mestskej časti
- údržbárske a opravárske práce pre potreby zamestnávateľa (vozový park, objekty v správe zamestnávateľa)
- zimná údržba
Autoelektrikár - plat 958€/mesiac
- montáž a demontáž zariadení a komponentov
- práca s elektrickým ručným náradím
- skladanie a montáž komponentov, prípadné odstraňovanie závad na jednotlivých dieloch
- vykonávanie opakovaných pracovných činností a pohybov
- zaznamenávanie postupu opráv a prác do systému
- práca s meracími, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou.
Mechanik - plat 958€/mesiac
- servis, údržba a oprava motorových vozidiel, strojov a iných mechanizmov
Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto
Vaším pracoviskom sa stane celá Petržalka. Spolu s budúcimi kolegami z nášho oddelenia správy verejných priestranstiev sa ráno stretnete pri káve na porade, na ktorej si rozdelíte úlohy pre daný deň. Pripravíte si potrebné náradie a plán prác naprieč našou mestskou časťou a vydáte sa na miesto výkonu svojej práce pre tento deň. Budete pracovať na častiach projektov podľa vašej odbornosti. Preto nemôžete zabúdať ani na ochranné pomôcky a bezpečnosť pri práci. Tým myslíme nielen tú vašu, ale aj vašich kolegov a okoloidúcich. Počas leta budete pracovať od 06:00 do 14:00 a cez zimu zase od 07:00 do 15:00. Keďže prác súvisiacich s údržbou má naša Petržalka, našťastie, požehnane, nudiť sa naozaj nebudete a zaslúžená vďaka obyvateľov alebo návštevníkov najväčšej slovenskej mestskej časti tak bude viac než pohladením pre dušu.

Informácie pre uchádzača:
Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Nočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 958 €
mesačne Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujmePonúkané výhody: Ubytovanie - 5 dní dovolenky navyše
- možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke
- kvalitné technické vybavenie
- príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 roku)
- dochádzkový bonus do výšky 70 Eur mesačne
- výkonnostné odmeny do 20% z platu
- stabilná práca v prívetivom kolektíve
- potrebné školenia a kurzy
- teambuildingy s občerstvením
- samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Nie

Požadovaný stupeň vzdelania: Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno Ďalšie požiadavkyNáš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať prax a skúsenosť s prácami v rámci odborného zamerania. Zároveň odborné vzdelanie, ktoré s týmito prácami priamo súvisí. Samozrejmosťou je zdravotná spôsobilosť na výkon práce a veľkými výhodami sú skúsenosti pri používaní a so servisom rôznych strojov a zariadení. Vodičský preukaz skupiny B je rovnako skvelým bonusom. §21 Elektrotechnik §22 Samostatný elektrotechnik §23 Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky a § 24 Revízny technik EZ bude u nás výhodou.
K vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať
- ochotu a chuť pracovať
- flexibilitu a dochvíľnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- vynaliezavosť a kreativitu
- záujem o rozširovanie vedomostí a zručností

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Mestská časť Bratislava - Petržalka