Predavač – pokladník (m/ž), Galvániho, Bratislava

2022-07-20 02:13:05

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Monotónna práca u nás nemá miesto. Vďaka tejto pozícii si tak udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladňou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni.

• Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl. Práve ty máš vplyv na ich celkovú spokojnosť.

• Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.

• Zabezpečíš, že naši zákazníci nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.

• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade • danej predajne.

• Budeš mať na starosti personálnu prácu pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných krajín skupiny Schwarz.

• Budeš zapracovávať študentov v rámci programu duálneho vzdelávania.

Ponúkaný plat (základná mzda):

521 - 1010 EUR

Upresnenie platových podmienok:

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 20 hod./týž. : 521 €

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 25 hod./týž. : 652 €

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 30 hod./týž. : 782 €

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 35 hod./týž. : 912 €

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 38,75 hod./týž. : 1.010 €

Garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky.

Benefity a ďalšie výhody:

• Stabilná práca, v ktorej hneď dostaneš pracovný pomer na dobu neurčitú,

• zaujímavá mzda, pri ktorej medzi mužmi a ženami nerobíme rozdiely,

• garancia, že prvé tri roky ťa čaká zvyšovanie platu,

• flexibilita po dohode s tvojím nadriadeným, aby sa práca čo najviac prispôsobila tvojmu životu,

• zaškolenie krok po kroku, čím sa však tvoje vzdelávanie nekončí – rozvoju a kariérnemu rastu zdar,

• benefity si „nakúpiš“ v našom portáli v celkovej hodnote do 250€ ročne. Je na tebe, či sa rozhodneš podporiť svoje zdravie napr. formou Multisport karty, dostaneš balíček pre deti, získaš lístky do kina alebo poukážky na výhodný nákup do kníhkupectva či lekárne,

• okrem toho ťa čaká aj vitamínový balíček, darček k narodeninám a Vianociam, letná grilovačka, zdravé raňajky či iné zľavy u našich partnerov,

• poskytneme ti penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200€/rok,

• pri pracovnom výročí sa môžeš tešiť na finančný príspevok ako odmenu za dlhoročnú prácu,

• máš vo svojom okolí niekoho, komu by si prácu v Lidli odporučil? Výborne, čaká ťa za to odmena až do výšky 600€,

• nevieš si rady pri psychologických, právnych či finančných problémoch? Využiť môžeš bezplatný asistenčný portál. V prípade otázok zavolaj na našu kandidátsku linku 02/58279505, ktorá je pre teba k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8:00 – 17:00.

Termín nástupu do práce:

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania:

29.7.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Máš výučný list alebo stredoškolské vzdelanie.

• Získal/a si skúsenosti z práce v obchode? Super! No nie je to podmienkou.

• Budeš pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, priateľskosť a spoľahlivosť.

• Si flexibilný/á, nebojíš sa na sebe pracovať.

• Nebojíš sa fyzickej práce a práce cez víkendy.

Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil

na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 156 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom

Adresa:

LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Kariérne možnosti na predajniach
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Kontaktný email:
kariera@lidl.sk