Špecialista pre alternatívne zdroje energií - Bratislava

2022-07-21 23:08:23

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zaujíma Vás oblasť TZB a alternatívnych zdrojov energií a dokážete v tomto smere poradiť?

Potom možno hľadáme práve Vás! Dajte nám o sebe vedieť a zapojte sa do výberového konania.ČOMU SA U NÁS BUDETE VENOVAŤ

* technická podpora kolegom a zákazníkom v TZB, riešenie alternatívnych zdrojov tepla vo zverenom regióne

* návrhy zdrojov tepla (solárne systémy, systém vykurovania pri využití alternatívnych zdrojov)

* ponuky vykurovacích systémov a kotolní

* tvorba schém, čítanie vo výkresovej dokumentácii

* znalosť a realizovanie obchodných akcií, technická podpora pri realizácií zákaziek
Benefity a ďalšie výhody:
* stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti

* pracovný pomer na dobu neurčitú

* zaškolenie skúsenými kolegami z odboru

* možnosť pracovného postupu

* 5 týždňov dovolenky

* príspevok na stravovanie 6 EUR

* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

* sick days - platené zdravotné voľno 3 dni

* MultiSport karta pre športovcov

* všetok tovar za zamestnanecké ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov:
Nie

Vodičský preukaz:
B

* prax v odbore TZB, znalosť problematiky alternatívnych zdrojov (solárnych zostáv, rekuperácií, tepelných čerpadiel, kotlov na biomasu)

* vzdelanie technického smeru

* pokročilá znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook) a AutoCad - výhodou

* vodičský preukaz sk. B – súčasťou práce je aj cestovanie (zhruba 1/3 času)

* organizačné schopnosti a zodpovedný prístup k práci

* proaktívny prístup a orientácia na zákazníka

* technické myslenie a pozitívny vzťah k technickým odborom

Charakteristika spoločnosti:

Ptáček - veľkoobchod, a.s.

Sme technologickým veľkoobchodom so zameraním na kompletný sortiment TZB materiálu (kúrenie, plyn, voda), materiálu pre vzduchotechniku a klimatizácie, inžinierske siete a vybavenie kúpeľní, s vedúcim postavením na trhu a 30 ročnou tradíciou. Svojou veľkosťou s viac než 2 000 zamestnancami a 150 pobočkami sa radíme medzi najväčšie rodinné spoločnosti v Čechách a na Slovensku.

Pridajte sa k nám a buďte súčasťou našeho odborného tímu! Oblasť pôsobenia:
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami Adresa:
PTÁČEK - veľkoobchod, a.s.
Vajnorská 140
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kateřina Pempušová
Tel: +420 724 889 177