Vodič vysokozdvižného vozíka

2022-07-23 23:04:12

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
8344000 - Operátor vysokozdvižného vozíkaPracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové službyPočet voľných miest: 1Náplň práce: - príjem materiálu – kontrola druhu, množstva a zjavných chýb
- zaskladnenie materiálu
- príprava a zásobovanie výroby a iných oddelení materiálom podľa rezervácií a objednávok
- ostatná manipulácia s materiálom
- nakladanie a vykladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- vykládka a nakládka vratných obalov
- spracovávanie denných výkazov a administratívy
- spoluúčasť na inventúrach podľa pokynov nadriadeného pracovníka
- hygienicko-sanitačné práce v priestoroch pracoviska a areálu
- obsluha a starostlivosť o skenere a ostatné pridelené technické zariadenia a pracovné pomôcky
- práca na 8-/12-hodinové zmeny

Informácie pre uchádzača:
Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Zmennosť: nepretržitá Nočná práca: NieSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: Absolventa Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 880 €
mesačne Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: - stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 29
%- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
- stravné lístky nad rámec zákona
- pracovné oblečenie + pravidelné čistenie
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- ubytovanie
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Áno

Požadovaný stupeň vzdelania: Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie Prax: aspoň 1 rokCertifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov podľa zákona č. 124/2006 Z.z. (§ 16 ods. 1)Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie Počítačové zručnosti: Internet
- pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Excel
- pokročilá
Kancelárske balíky - Lotus Notes
- elementárna Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť Osobnostné predpoklady: pozornosť
praktické myslenie
spoľahlivosť
trpezlivosť Ďalšie požiadavky- prax a platnosť preukazu na VZV je podmienkou
- skúsenosti s prácou s PC a skenerom
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- flexibilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
RAJO s.r.o.