Dobrý plat za jednoduchú prácu - NEPÁSOVÁ VÝROBA - výroba komponentov pre automobilový priemysel v Bratislave. Nepotrebujete prax.

2022-07-24 08:23:45

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- obsluha výrobných strojov na pracovisku
- priebežná kontrola kvality výrobkov
- balenie a ukladanie výrobkov
- vedenie jednoduchých záznamov o výrobe
Benefity a ďalšie výhody:
Nástupný plat 800 €/brutto
- zabezpečené ubytovanie, dáme Vám 100 €/mesiac na ubytovanie
- bonus až do 300 €/mesiac
- finančný príspevok na stravu na váš bankový účet
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- poskytujeme zálohu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Nie

Práca vhodnejšia pre mužov
Potrebná základná manuálna zručnosť
Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrý zdravotný stav

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Mrvová Denisa
Opletalova 88, Bratislava - Devínska Nová Ves, 84107
Tel: 421915856328

  • Pomocný pracovník v kovovýrobe - práca na 2 zmeny
    Banská Bystrica, Okres Zvolen

  • Baví ťa práca v sklade? Naučíme ťa jazdiť na vozíku (VZV, Vláčik) a vybavíme školenie. Zarobíš až 1200€.
    Trnava, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Nové Zámky, Levice, Piešťany, Hlohovec, Sereď, Galanta

  • Hľadáme operátorov v strojárskej výrobe
    Bánovce nad Bebravou

  • Obsluha lisu - operátor výroby v Kechneci
    Košice