RECEPČNÁ luxusného hotela v Piešťanoch s ubytovaním

2022-07-25 09:08:07

Miesto práce:

GRAND HOTEL SERGIJO RESIDENCE**** superior

člen skupiny Small Elegant Hotels

Odborárska 7, Piešťany - Banka pri WAKE SOUL BEACH pri jazere Sĺňava

Slovenská republika; Bratislava, Okres Hlohovec, Okres Nové Mesto nad Váhom, Trnava; Nitra, Piešťany, Trenčín, Žilina

Pozícia / odvetvie:
Administratívny pracovník, Front desk manažér, Office manažér, Recepčná, Sekretárka

Ponúkaný plat (základná mzda):
850 - 900 EUR
Plat fix 850-900 € podľa praxe + % z tržieb a tringelty.

Termín nástupu do práce:
od 1.8.2022

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, živnosť

Počet voľných miest:
1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame volnú pozíciu RECEPČNEJ v menšom luxusnom hoteli s možnosťou ubytovania. Práca 2-3 dni a potom 2-3 dni voľna, 15 dní v mesiaci 12-hodinové zmeny, cez deň prestávka na oddych. Náplňou práce je ubytovanie, odubytovanie hostí, rezervácie procedúr a masáží.
Benefity a ďalšie výhody:
Práca v hoteli s celoročnou obsadenosťou. Dobré mzdové ohodnotenie s možnosťou pracovného postupu. Príspevok na dovolenku, celodenná strava, možnosť ubytovania!
Informácie pre uchádzača:
Žiadosť so životopisom zasielajte na email a budem Vás kontaktovať s termínom pohovoru!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov:
Áno

Prax na recepcii, v administratíve, resp. dobré komunikačné schopnosti. Príjemný prístup a kultivované vystupovanie.

Spoločnosť riadi prevádzky luxusného butikového hotela GRAND HOTEL Sergijo Residence **** superior v Piešťanoch: prijme skúsené a profesionálne recepčné, čašníkov i kuchárov do tímu. Sme medzinárodný business a wellnes hotel v kúpeľnom meste, luxusný malý klubový hotel nominovaný na viaceré medzinárodné súťaže butikových hotelov. Sme členmi skupiny Small Elegant Hotels - skupiny malých elegantných hotelov sveta. Riadime prevádzky pre maximálnu spokojnosť 17 000 klubových hostí. Požadujeme profesionálov a záujemcov, ktorých práca v hotelierstve a gastronómii baví! Ak patríš medzi nich, zavolaj, napíš, príď na pohovor:

tel.: 0903-312 651,

klikni na email a vyplň formulár. Oblasť pôsobenia:
Hotelové a podobné ubytovanie Adresa:
EG INVEST s.r.o.
Hrachová 16/B
Bratislava
Slovenská republika
www.grandboutiquehotel.sk
Kontaktné údaje:
EVA GODMAS
Hrachová 16/B, Bratislava, 821 05, Slovenská republika
Tel: 0903 312 651

  • KUCHÁR na gril v Piešťanoch s ubytovaním
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Trnava, Topoľčany, Nitra, Trenčín, Piešťany

  • Práce na RECEPCII LUXUSNÉHO HOTELA s ubytovaním
    Slovenská republika, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnava, Topoľčany, Nitra, Trenčín, Piešťany, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom

  • ČAŠNÍČKA do hotelovej reštaurácie s ubytovaním
    Slovenská republika, Žilinský kraj, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Trnava, Okres Nitra, Topoľčany, Trenčín, Galanta