IT Recruiter/ka v Slovak Telekome

2022-08-03 19:57:33

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Naša IT Recruiterka sa presúva do interného IT a preto hľadáme nového člena do nášho Téčkového tímu recruiterov. Poďte s nami hľadať tých správnych kandidátov do nášho magnetového IT sveta.Hľadáme k sebe super parťáčku alebo parťáka, ktorý nám pomôže s náborom na pracovné pozície na Slovensku aj v Česku. Náš tím má fajn tímovú atmosféru, drží pri sebe a navzájom si pomáha. Neustále na sebe pracujeme a rozvíjame naše know-how, či už účasťou na externých školeniach alebo zdieľaním best practise medzi sebou.

Čomu se budete venovať

Hlavnú časť dňa sa budete venovať aktívnej komunikácii s kandidátmi a hiring manažérmi.

  • S hiring manažérmi budete zisťovať náborové potreby, plánovať a realizovať celý náborový proces, vytvárať inzerciu a vyhľadávať kandidátov na pozície rôznymi spôsobmi.
  • Budete hlavnou kontaktnou osobou pre manažéra v otázkach náboru – budete aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov, viesť telefonické prescreeningy, organizovať a viesť online/osobné stretnutia – skrátka budete mať na zodpovednosť nábor od A po Z.
  • Budete sa zúčastňovať najrôznejších náborových akcií, budete spolupracovať s Employer Branding tímom a budete mať možnosť zapojiť sa do zaujímavých projektov.

A čo Vás u nás aktuálne čaká?

  • Budete hirovať IT pozície do novej agilnej štruktúry – do konca roka 2022 už budeme mať všetky nové triby funkčné.
  • Spolupráca s externým IT Sourcerom, ktorý Vám bude pomáhať hľadať potencionálnych kandidátov.
  • Môžete sa podieľať na tvorbe nových kariérnych stránok a aktuálne aj na tvorbe reportingu v oblasti náboru.

Koho hľadáme

Hľadáme šikovného IT recruitera/recruiterku, ktorý je zapálený pre nábor, baví ho spoznávať biznis a spolu s ním hľadať tých správnych kandidátov. Niekoho, koho baví nábor práve v oblasti IT. Na spoločnom (online) stretnutí nás bude zaujímať, či:

  • máte skúsenosť s IT náborom aspoň 2 roky
  • viete nájsť a osloviť vhodných kandidátov na rôzne typy pozícií prostredníctvom rôznych kanálov
  • máte komunikatívnu znalosť angličtiny – komunikácia s hiring manažérmi a kandidátmi v anglickom jazyku
  • ste samostatný, zákaznícky orientovaný
  • máte veľmi dobré komunikačné schopnosti

Čo Vám ponúkame

  • Prácu vo firme, kde IT a technology hrá významnú rolu
  • Prácu v dynamickej firme, kde sa rýchlo meníme a vyvíjame
  • Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok (s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú)
  • Super kolegov a kolegyne s manažérkou Veronikou Šebkovou, s ktorými občas vyrazíme na mimopracovné akcie
  • Možnosť rozvíjať sa vďaka skúseným kolegom či rôznym vzdelávacím aktivitám, ktoré sú z veľkej časti poskytované zdarma

Okrem toho kopec firemných benefitov:

  • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
  • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
  • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
  • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
  • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
  • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
  • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
  • Akciový program „Shares2You“: Hľadáte výnimočný benefit? Staňte sa akcionárom Deutsche Telekom. Akcie predstavujú zaujímavý spôsob, ako uložiť a ideálne aj zhodnotiť svoje úspory.
  • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
  • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
  • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
  • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
  • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
  • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.
  • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
  • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

Páči sa Vám naša ponuka?

Kliknite na tlačidlo „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplňte prosím formulár. Budeme radi, ak pripojíte aj zopár riadkom o tom, čo Vás na pozícii zaujalo.

Ponúkaný plat (základná mzda):

1700 - 1701 EUR

Upresnenie platových podmienok:

Mzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta; ročný bonus 15%

Termín nástupu do práce:

dohodou (ASAP)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.

Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti drôtových telekomunikácií

Adresa:

Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk

Kontaktné údaje:

Martina Snížek