Čašník, Čašníčka

2022-08-14 14:50:06

ID:
SK348022

Termín:
dlhodobá brigáda

Kde:
Bratislava

Odmena:
7,00 € (hod.)

Popis:
HĽADÁME NOVÝCH ČLENOV DO NÁŠHO TÍMU!

Čašníkov, čašníčky, študentov VŠ na brigádnický pracovný pomer.

Ak máte záujem skúsiť to s nami, zastavte sa piamo u nás v bare - Pod Kamennym Stromom, Sedlárska 10 alebo nás kontaktujte cez FB Messenger. Volať možte na číslo 0905 795 389 (majiteľ), alebo 0903 903 297 (manažerka - v druhej polovici augusta na dovolenke) pre viac informácií.
Predošlá skúsenosť v gastre je výhodou, nie však nevyhnutnosťou.

Heslo: BAVÍM SA V BARE, BAVÍ MA ROBIŤ V BARE!

Mzda 5 EUR/hod + tringelty vychádza okolo 7-8 EUR/hod

Zmluvný vzťah:
Dohoda o brigádnickej práci študentovDohoda o vykonaní práceTrvalý pracovný pomerDohoda o pracovnej činnosti

Požiadavky:
Pracovná náplň:

- obsluha zákazníkov
- práca s kasou, pokladńou, hotovosťou
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- práca v tíme, komunikácia

Prejsť na inzerát
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk
user-mdbuilding-onewspaper-oshopping-basket