Cloud Network Engineer (Ref. č.: 1-16-35133/PF)

25. novembra 2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Daný tím je zodpovedný za infraštruktúrne služby (napr. WAN, LAN, bezpečnostné služby, DC LAN, Wi-Fi atď.) pre globálnu sieť spoločnosti, výrobné zariadenia pre DC a ICT miestnosti, prechod služieb a vyradenie z prevádzky.Náplň práce:- Integrácia a implementácia sieťových / bezpečnostných riešení verejného cloudu na podporu vyvíjajúceho sa cloudového prostredia vo firme
- Zodpovednosť za dizajn, inžinierstvo a implementáciu sieťovej infraštruktúry Public Cloud a za integráciu medzi Public Cloud a On-premise
- Vyvíjať, overovať a aktualizovať kľúčové inžinierske artefakty, ako sú štandardy / najlepšie postupy, návrhové dokumenty a rozhodnutia
- Dizajnové a dokumentačné riešenia tak, aby vyhovovali požiadavkám
- Vývojové činnosti s cieľom poskytnúť spoľahlivú a škálovateľnú automatizáciu z hľadiska nasadenia.
- Spolupráca s architektmi a inžinierskymi tímami, aby ste porozumeli rozvíjajúcim sa technológiám a ich prínosu pre spoločnosť a jej používateľov
- Transformácia, integrácia a automatizácia sieťovej infraštruktúry na tesnú integráciu s SDN
- Vývoj automatizácie pre zmeny / nasadenie súvisiace so sieťou.
- Monitoring a riešenie problémov súvisiacich so sieťou pomocou podpory od externých poskytovateľov.
- Podieľať sa na diagnostike a optimalizácii stavu siete prostredníctvom správneho monitorovania a plánovania
- Pomoc pri definovaní a sledovaní kľúčových metrík výkonu
Iné výhody:
- Garantovaný 13. plat na základe výkonu spoločnosti
- Home office v neobmedzenej miere
- 5 dni dovolenky navyše
- 6x sick day do roka
- Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00)
- Eco Benefit: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3 600 €
- Príspevok na dopravu
- Hradené gastrolístky aj za dni dovolenky
- Zmluva na dobu neurčitú
Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (pokročilý - C1)

Vhodné pre absolventov:
Nie

Všeobecne požadované znalosti:
- 3 a viac rokov pri navrhovaní, podpore / riešení problémov a nasadení sieťových konfigurácií
- Znalosti o sieťových konceptoch verejného cloudu, firewalloch a zabezpečení siete sú nevyhnutnosťou
- Technológie SDN (ACI), switching, routing, firewall
- Skúsenosti s Azure, AWS a Alibaba vrátane nasadenia virtuálnych bezpečnostných / sieťových zariadení.
- Veľmi silné technické znalosti podnikových sieťových riešení pre korporátne prostredie
- Veľmi silné technické znalosti o smerovacích protokoloch ako BGP, ISIS atď.
- Skriptovacie schopnosti a ďalšie nástroje IaC, napríklad Shell, Python, Chef, Puppet, Terraform sú výhodou
- Angličtina na výbornej komunikatívnej úrovni je podmienkou
- Nemčina je výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie. Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Prejsť na inzerát