Stabilná práca v automobilovej výrobe. Doprava a ubytovanie zabezpečené!

2022-09-19 11:05:39

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáte dlhodobé a stabilné zamestnanie v automobilovej výrobe?
Ponúkame skvelú príležitosť skúseným a zodpovedným pracovníkom v priemyselnom parku v Lozorne.Čo vám ponúkame?
- priemerný plat 900€ v čistom
- zabezpečenú dopravu v rámci Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Malackách alebo v Lozorne
- dochádzkovä prémiu
- príjemné pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu

DOPRAVA zo smerov:
1. Senica - Čáčov- Dojč - Štefanov rázcestie - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Plavecký Štvrtok rázcestie - Lozorno

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha montážnej linky
- vkladanie komponentov a kontrola hotových výrobkov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP
- 3-zmenná prevádzka - VOĽNÉ VÍKENDY
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis a staňte sa súčasťou tímu spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti výroby plastových komponentov.

Benefity a ďalšie výhody:
- zabezpečené ubytovanie a doprava v rámci Záhoria
- motivujúce finančné ohodnotenie - 823€ brutto fix + 130€ dochádzkový bonus (počas skúšobnej doby        772€ brutto + 60€ dochádzkový bonus) + individuálna a kolektívna odmena až do výšky 23% z platu
- možnosť nadčasov
- možnosť záloh už po dvoch odpracovaných týždňoch
- stabilná a dlhodobá práca s možnosťou kariérneho rastu
- výhodné stravovanie priamo na pracovisku
- príležitosť pre kariérny rozvoj v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
Informácie pre uchádzača:
Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.

Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Adresa:
PROPLUSCO spol.s r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Mgr. Linda Hudáková
Tel: 421911696728