Obchodný manažér/ka

2022-09-20 23:45:28

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Stretávať sa s klientmi (majiteľmi firiem, riaditeľmi škôl a škôlok, starostami na úradoch, a pod.)

Dávať im presne dané koncepčné riešenie, podľa odboru podnikania

Každý rok budete mať viac a viac následných obchodov z Vášho portfólia klientov ktorým bude potrebné poskytnúť pravidelný servis

Budovať a rozširovať svoj vlastný tím
Benefity a ďalšie výhody:
Príspevok na PHM, rôzne zaujímavé motivačné súťaže, asistentka, možnosť plánovania si pracovného času, vstupné školenie a následne ďalšie odborné školenia pre získanie obchodných a manažérskych zručností ktoré Vám pomôžu v kariérnom postupe.
Informácie pre uchádzača:
Každé osobné stretnutie vyhodnotíme individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov:
Áno

Vodičský preukaz:
B

Maďarský jazyk je výhodou, orientácia na zákazníka, obchodné a komunikačné zručnosti

Spoločnosť pôsobí ako partner na základe franchisingovej licencie pre českú spoločnosť Extéria. EXTÉRIA – profesionálny outsourcing pre oblasť BOZP a OPP

Firma EXTÉRIA pôsobí na trhu v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci ( BOZP) a požiarnej ochrany (OPP) v ČR od roku 2011. V roku 2017 začala pôsobiť na Slovenskom trhu formou franchisingovej masterlicencie.Svoju činnosť začala rozvíjať a budovať v Ostrave, kde sa presadila aj medzi veľkou konkurenciou. Na tomto základe vytvorila autorské dielo, chránený franchisový koncept EXTÉRIA MARKET so službou BOZP a OPP, ktoré pôsobia v rámci celej SR a Slovenska. Ochranná známka EXTÉRIA a EXTÉRIA MARKET pod č.17661653 a pod č. 248616 pre územie SR. Ochranné známky sú chránené Úradom priemyselného vlastníctva ČR a SR, platné pre územie EÚ. V súčasnej dobe firma EXTÉRIA poskytuje pravidelné služby pre oblasť bezpečnosti práce a požiarnej ochrany už pre 4 926 zmluvných klientov a to k januáru 2021. Oblasť pôsobenia:
Výroba bižutérie a podobných predmetov Adresa:
Great Brand s.r.o.
Karpatské námestie 10A
Bratislava - mestská časť Rača
Slovenská republika
www.exteria.sk
Kontaktné údaje:
Július Csontos
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06, Slovenská republika
Tel: +421 910 481 637