Metodik personálnej a mzdovej agendy v T-Mobile a Slovak Telekom

2022-09-21 19:19:29

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme parťáka/parťáčku do oddelenia People Services, oddelenia, ktoré je HR podporou pre všetkých zamestnancov T-Mobile a Slovak Telekom. Budete súčasťou tímu mzdovej a personálnej agendy a budete se podielať na čo možno nejefektívnejšom chode tohto tímu. Jeho úlohou je okrem iného aj vybavovanie najrôznejších požiadaviek smerovaných na HR kontaktné centrum.

Na čom konkrétne budete u nás pracovat?

  • Budete nastavovať metodiku mzdovej a personálnej agendy a HR kontaktného centra, kam sa naši zamestnanci obracajú s požiadavkami a dotazmi, ktoré sa týkajú HR agendy
  • Budete hľadať miesta, ktoré sa dajú zlepšiť/zefektívniť a zároveň bude na vás aj implementácia daného zlepšenia
  • Projekty, ktorých sa HR zúčastňuje a ktoré majú dopad na tím (napr. projekt Paperless), budú tiež bežnou náplňou vašej práce – budete sa na nich zúčastňovať a koordinovať ich
  • KPI, SLA, zákaznícka skúsenosť a reporting – ich nastavenie a sledovanie bude tiež neoddeliteľnou súčasťou vašej agendy
  • Očakáva sa od Vás expertná podpora v prípade riešenia zložitých pracovno-mzdových otázok pre personalistky a mzdárky
  • V neposlednom rade budete sledovať legislatívne zmeny a riadiť ich implementáciu pre obe spoločnosti T-Mobile a Slovak Telekom

Čo od nového člena tímu očakáváme a čo by ste mali vedieť a poznať?

  • Veľmi dobrá znalosť mzdovej a personálnej problematiky v Českej a Slovenskej republike (ideálne 5 rokov praxe)
  • Skúsenosť s vedením/účasťou a implementáciou projektov (mzdová alebo personálna oblasť) a so zavádzaním legislatívnych zmien v rámci personálnej a mzdovej agendy
  • Skúsenosť so mzdovým modulom systému SAP, skúsenosť so SuccessFactors výhodou
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Skúsenosť práce z prostredia HR Shared Services výhodou

Čo vám ponúkame

  • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
  • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
  • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
  • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
  • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
  • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
  • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
  • Akciový program „Shares2You“: Hľadáte výnimočný benefit? Staňte sa akcionárom Deutsche Telekom. Akcie predstavujú zaujímavý spôsob, ako uložiť a ideálne aj zhodnotiť svoje úspory.
  • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
  • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
  • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
  • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
  • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
  • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň.
  • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
  • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

Zaujala vás táto ponuka?

Kliknite na tlačidlo „Mám záujem...“ a vyplňte prosím formulár.Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

Ponúkaný plat (základná mzda):

1800 - 1801 EUR

Upresnenie platových podmienok:

Mzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta; ročný bonus 15%

Termín nástupu do práce:

dohodou (ASAP)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.

Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti drôtových telekomunikácií

Adresa:

Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk

Kontaktné údaje:

Martina Snížek