Operátor výroby - výroba autokobercov, ubytovanie zabezpečené

2022-09-21 23:29:27

Miesto práce:

Bratislava - Devínska Nová Ves
Slovenská republika; Bratislavský kraj, Nitriansky kraj; Bratislava, Trnava; Lučenec, Nitra, Poprad, Prešov, Rožňava

Pozícia / odvetvie:
Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník

Ponúkaný plat (základná mzda):
800 - 1100 EUR
800 € + variabilná zložka do 300 € + príplatky podľa zákona

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Počet voľných miest:
9

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Výroba flisových kobercov do automobilov.obsluha výrobných strojov

balenie a ukladanie výrobkov

priebežná kontrola kvality výrobkov

vedenie jednoduchých záznamov o výrobe

pomocné práce
Benefity a ďalšie výhody:
Zabezpečené ubytovanie

Zabezpečená doprava - ZDARMA: Poprad, Košice, Prešov, Rožňava, Lučenec a iné

Práca v 3 zmennej prevádzke - 8 hod.

Práca na TPP

Stravné v hodnote 5 €

Zálohy

Starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Áno

Manuálna zručnosť

Životopis

Práca vhodnejšia pre mužov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Oblasť pôsobenia:
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia Adresa:
Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk
Kontaktné údaje:
Zita Havrilová
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0918918155

  • Zarobte si na Vianoce s náborovým bonusom! Operátor/ka výroby v Nitre
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava, Okres Nitra, Okres Prešov, Košice, Nitra, Trenčín, Malacky

  • Absolventi - začala jeseň, šup do práce! Zarábaj až 1400€ btt! Operátor výroby LCD televízorov v Nitre.
    Nitra

  • Pracuj ako operátor v elektrotechnickom priemysle bez vstupných testov a pohovorov ,ubytovanie zdarma!!
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

  • Pracuj ako operátor v automotive v Malackách! Zarob až 1200 Eur/ mesiac!