Obsluha suveníry na Vianočných trhoch

2022-09-22 08:12:40

ID:
SK354478

Termín:
od 23.11.2022 (St) do 22.12.2022 (Št)

Kde:
Bratislava

Odmena:
7,00 € (hod.)

Pracovná doba:
od 10:00 do 20:00

Popis:
hľadáme 2 šikovných, sympatických a zodpovedných ľudí na brigádu Vianočných trhov v Bratislave (24.11 -22.12.2022)

Veľmi dôležitá je výborná komunikatívnosť.

Náplň práce:
- predaj rućne vyrábaných sviečok a náramkov z minerálov
- prezentácia bezplatnej mobilnej aplikácie Zaži Tatry a programu Zaži Tatry 360°
- práca v drevenom stánku v exteriéry

Miesto práce:
- Hlavné námestie Bratislava

Pracovný čas cca.:
10:00 do 20:00 hod.

Odmena:
6 až 10 € netto / hod. (seriózne a motivačné ohodnotenie, podľa kvality odvedenej práce)

Začiatok brigády: 23.11.2022

Váš životopis nám prosím zasielajte na future.world.sk@gmail.com

S vybranými uchádzačmi si dohodneme osobné stretutie.

Tešíme sa na spoluprácu.

Zmluvný vzťah:
Dohoda o brigádnickej práci študentovDohoda o vykonaní práceDohoda o pracovnej činnosti

Požiadavky:
zodpovedný, komunitaktívny, sympatické vystupovanie, znalosť Aj alebo Pj výhodou