Nepásová výroba v Bratislave. Iba od pondelka do piatku, 8 hodinové zmeny. Nástupná mzda 830 € a k tomu nočné príplatky a prémia 175 €. Berieme aj uch

2022-09-22 08:44:51

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Práca na 3 zmeny
* práca na montážnej linke
* montáž a kompletizácia dielov
Benefity a ďalšie výhody:
* príspevok na stravovanie
* prémie do 175 € mesačne
* nepracuje sa s bremenami
* PRAX nie je potrebná!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov:
Nie

Všeobecne požadované znalosti:
* manuálna zručnosť
* schopnosť pracovať samostatne
* dobrý zdravotný stav
* ochota pracovať v stoji

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Mrvová Denisa
Opletalova 88, Bratislava - Devínska Nová Ves, 84107
Tel: 421915856328

  • Vodič vlečného vozíka/vláčik (C) - so zabezpečenou dopravou a ubytovaním. Práca na 2 zmeny, víkendy voľné!
    Nitriansky kraj, Okres Malacky, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Okres Veľký Krtíš, Okres Stará Ľubovňa

  • Vodič VZV v stabilnej firme, mzda 1150€ + príspevok na ubytovanie. Možnosť záloh.
    Bratislavský kraj, Bratislava, Okres Malacky, Okres Senica, Malacky, Stupava

  • Posledné voľné miesta - Operátor vo výrobe - zárobok až 1200€ brutto - doprava a ubytovanie ZDARMA
    Okres Žarnovica

  • Operátor výroby palivových systémov v Nitre
    Nitriansky kraj

Iné možnosti práce

Prejsť na inzerát