Guest experience leader - McDonald's Gorkého, Bratislava

2022-09-23 06:10:10

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš rád výzvy? Hľadáme človeka, ktorý sa ničoho nebojí, je energický, otvorený, kreatívny, ale najmä silno prozákaznícky orientovaný.Guest experience leader je pozícia, ktorá vnáša ľudský faktor do digitálnej reštaurácie.
Guest experience leader je prvým, posledným a najdôležitejším kontaktom so zákazníkom.
Potrebujeme, aby si bol vnímavý voči potrebám zákazníka, komunikatívny, flexibilný, open minded a mal by si si vedieť zorganizovať svoju prácu.
Budeš vítať ľudí v reštaurácii, pomáhať im s objednávaním, no najmä budeš zodpovedný za ich zákaznícky zážitok.
Ak si myslíš, že práve ty si ten pravý, ktorý dokáže z obyčajnej návštevy reštaurácie spraviť dokonalý zážitok, na ktorý si bude každý zákazník pamätať, tak pošli svoj životopis a pridaj sa do nášho tímu!

Upresnenie platových podmienok

* mzda pri nástupe je 1105€ (základná zložka mzdy 725€ + príspevok na uniformu 1,44€/hod. + variabilná zložka 65€, mzda zahŕňa príplatok za 2 víkendy).
* mzda po zaučení 1190€ (základná zložka mzdy 825€ + príspevok na uniformu 1,44€/hod. + variabilná zložka 50€, mzda zahŕňa príplatok za 2 víkendy)Pre skrátený úväzok:
* mzda pri nástupe 6,29€/hod (základná zložka mzdy 4,45€ + príspevok na uniformu 1,44€ + variabilná zložka 0,40€)
* mzda po zaučení 6,81€/hod (základná zložka mzdy 5,06€ + príspevok na uniformu 1,44€ + variabilná zložka 0,31€)* Príplatok za nočné zmeny – 1,43€/hod (brutto)
* Príplatok za sviatok 100% (z priemernej mzdy)
* Príplatok za sobotu - 1,79€/hod
* Príplatok za nedeľu - 3,58€/hod
* Bonus v závislosti na pracovnom výkone a výsledkoch reštaurácieVšetkých uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Informácie pre uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné alebo stredoškolské vzdelanie
študent strednej/vysokej školyJazykové znalosti
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)