Strojník/Strojníčka

2022-11-21 02:02:38

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
8189999 - Iný operátor stacionárneho zariadenia a stroja inde neuvedenýPracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaPočet voľných miest: 10Náplň práce: - zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
- obsluha strojných zariadení pre plnenie produktov, dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov
- nepretržitá kontrola výrobného procesu podľa stanovených štandardov a pracovných postupov
- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- kontrola dátumu spotreby, váhy a obalu podľa procesnej zákazky
- dodržiavanie a vykonávanie predpísaných postupov čistenia a hygienických predpisov
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovného postupu a zásad BOZP
- práca v nepretržitej prevádzke - 12 hod. zmeny

Informácie pre uchádzača:
Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Zmennosť: nepretržitá Nočná práca: ÁnoSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: Absolventa Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 875 €
mesačne Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: - stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 29
%- príplatky nad rámec Zákonníka práce (podľa Kolektívnej zmluvy)
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
- stravné lístky nad rámec zákona
- pracovné oblečenie + pravidelné čistenie
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- ubytovanie
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Áno

Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť Osobnostné predpoklady: pozornosť
technický talent
spoľahlivosť Ďalšie požiadavky- vzdelanie v oblasti: elektrotechnika, strojárstvo, potravinárstvo - výhodou
- skúsenosti s prácou vo výrobe a nastavovaní strojov - výhodou
- ochota pracovať na 12-hod. zmeny (denná, nočná)
- práca s PC - minimálne základná úroveň
- hľadáme zamestnancov so záujmom o dlhodobú a stabilnú prácu

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
RAJO s.r.o.