Databázový špecialista - migrácie (TPP/ živnosť a s možnosťou práce full remote) (Ref. č.: 1-16-41361)

2023-01-03 17:09:06

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vyznáte sa v administrácií databáz a máte skúsenosť s migračnými projektami? Dajte nám o sebe vedieť a podieľajte sa na vytváraní technickej infraštruktúry pre migráciu systémov!Vašou úlohou ako špecialistu pre migrácie bude: - participácia pri návrhoch a samotnej implementácií IT infraštruktúry pre migráciu
- údržba migračného servera
- vykonávanie migrácií poistných systémov
- starostlivosť o systémy a databázy - inštalácie, konfigurácie, support, údržba
- analýza a porovnávanie zdrojových a cieľových systémov (vrátane ich dátových modelov)
- účasť pri tvorbe a migračných transformačných pravidiel a ich následná implementácia do migračného systému
- poskytovanie podpory a poradenstva zákazníkom pri realizácií cieľových poistných systémov
Benefity a ďalšie výhody:
- Možnosť práce z domu
- Vianočné bonusy
- Performance bonus
- Dovolenka navyše
- Multisport
- Školenia a certifikácie
Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov:
Nie

Čo požadujeme:
- predchádzajúcu pracovnú skúsenosť s migračnými projektami
- znalosti databázového prostredia a skúsenosť so správou a údržbou databáz (DB2/Oracle)
- silný prehľad v scriptovacom jazyku SQL a schopnosť ho aktívne využívať
- základy programovania v C/C++ alebo Java
- schopnosť plynule komunikovať v anglickom alebo nemeckom jazyku - VÝHODOU sú aspoň základy nemčiny, nakoľko väčšina zákazníkov pôsobí na nemeckom trhu

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.