Zamestnajte sa priamo v Bratislave - operátor výroby ( práca vhodnejšia pre mužov )

2023-01-18 14:18:28

Miesto práce:

Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava, Košice, Senec, Trnava; Malacky, Nitra, Prešov, Trenčín

Pozícia / odvetvie:
Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník

Ponúkaný plat (základná mzda):
800 - 1100 EUR
800 € + variabilná zložka do 300 € + príplatky podľa zákona

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Počet voľných miest:
9

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Výroba flisových kobercov do automobilov - práca vhodná pre mužov.obsluha výrobných strojov

balenie a ukladanie výrobkov

priebežná kontrola kvality výrobkov

vedenie jednoduchých záznamov o výrobe

pomocné práce
Benefity a ďalšie výhody:
Zabezpečené ubytovanie

Práca v 3 zmennej prevádzke - 8 hod.

Práca na TPP

Stravné v hodnote 5 €

Zálohy

Starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Áno

Manuálna zručnosť

Životopis

Práca vhodnejšia pre mužov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Oblasť pôsobenia:
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia Adresa:
Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk
Kontaktné údaje:
Zita Havrilová
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0918918155

  • Operátor výroby autokobercov v Devínskej Novej Vsi. Mzda až 1100€. Bez vstupných testov. Už iba pár voľných miest.
    Словацька республіка, Братиславський край, Трнавський край, Тренчaнський край, Нітрянський край, Жилінський край, Банськобистрицький край, Пряшівський край, Кошицький край

  • Pracuj ako manipulant v sklade v Bernolákove- zabezpečený zvoz z Ivánky pri Dunaji
    Словацька республіка, Братиславський край, Братислава, Область Малацки, Сенец, Трнава, Нітра, Малацки

  • Brigáduj v Bernolákove v sklade. Ubytovanie zdarma. Doprava zabezpečená z Ivanky pri Dunaji zdarma.
    Сенец

  • Operátor/ka výroby v Lozorne, s náborovým bonusom až 450 € + ubytovanie, alebo doprava z okolia
    Словацька республіка, Братиславський край, Братислава, Область Малацки, Область Скаліца, Сеніца, Скаліца, Голич, Гбілі, Шаштін-Страже