Lahôdkar v obchodnom reťazci so slovenskou tradíciou !

2023-01-21 06:50:09

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máte odhad pri vážení a nebojíte sa rezacích strojov? Hľadáme skúsených pracovníkov za lahôdkový pult, ktorí svojim zákazníkom ponúknu vždy čerstvé a kvalitné výrobky. My Vám na oplátku ponúkame stabilné miesto v slovenskej spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov a garantuje im dlhodobé a spokojné zamestnanie.

Náplň práce:
- Obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- Práca za pultom s lahôdkami
- Krájanie a váženie tovaru
- Starostlivosť o tovar na pridelenom úseku
- Zabezpečovanie čerstvosti a dostupnosti tovaru
- Vystavovanie tovaru
- Značenie tovaru cenou a názvom
- Kontrola záručných lehôt a kvality predávaného tovaruPracovná doba:
- Na 2 zmeny
(ranná a poobedná)
Benefity a ďalšie výhody:
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- dôkladné zaškolenie
- Základná mzda 1000 €/ mes. btt.+ mesačné prémie + príplatky podľa ZP
- Životné poistenie zamestnancov spojené so sporením
- Príspevok na 3. pilier  - doplnkové dôchodkové poistenie
- Vianočná a dovolenková odmena
- Ohodnotenie pracovného výkonu formou osobného ohodnotenia
- Príplatok za prácu v nedeľu o 20 % vyšší ako je zákonom stanovená sadzba
- Odmeny pri pracovných jubileách 10 a viac rokov vo firme
- Odmeny pri životných jubileách 50 a viac rokov veku života
- Zvýšenie výšky vyplateného odchodného pri odchode do dôchodku pre dlhoročných zamestnancov o 1 mesiac
- Deň voľna naviac pre rodičov prváčikov na prvý deň nástupu do školy
- Vnútrofiremné finančné ocenenia a vyznamenania jednotlivcov a kolektívov
- Príspevok na kúpu dioptrických okuliarov, resp. kontaktných šošoviek
- Príspevok na kultúrne a športové podujatia,
- Príspevok na zahraničnú rekreáciu a mnoho ďalších benefitov
Informácie pre uchádzača:
Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti:
- Stredoškolské vzdelanie, alebo nižšie vzdelanie v obore
- Potravinársky preukaz podmienkou
- Bezúhonnosť
- Príjemné a priateľské vystupovanie
- Komunikatívnosť
- Znalosť práce s tovarom výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.

Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Adresa:
PROPLUSCO spol.s r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Mgr. Linda Hudáková
Tel: 421911696728

Iné možnosti práce

Prejsť na inzerát