Špecialista/Špecialistka pre Dary, Partnerstvá, Sponzoring a Projekty (Ref. č. 1/2023)

2023-01-26 17:50:01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracovný pomer bude uzatvorený na dobu určitú - zastupovanie počas MD/RD.Pracovná náplň pozostáva najmä z týchto činností:• evidencia žiadostí na projektové partnerstvá, športový sponzoring a dary, evidencia žiadateľov o poskytnutie podielu zaplatenej dane - vyhodnocovanie ich efektivity a vhodnosti a odporúčanie vhodných projektov pre spoluprácu

• zabezpečovanie potrebnej marketingovej a procesnej podpory pre projektové partnerstvá a sponzorské aktivity spoločnosti

• zodpovednosť za proces prípravy a podkladov pre rozhodnutie predstavenstva o výbere a vstupe do projektového partnerstva

• komunikácia s organizátorom projektu alebo uchádzačom pred vstupom do projektového partnerstva

• zabezpečovanie kontroly projektových výdavkov a vyhotovovanie zápisnice o kontrole úhrady projektového výdavku, príprava hodnotiacej správy o projekte

• realizácia projektov: supervising produkcie a tvorby kreatívnych výstupov patriacich ku projektu, zabezpečenie interného schválenia kreatívnych výstupov, kontrola realizácie, vyhodnotenie úspešnosti projektu a spracovanie prezentácie

• zabezpečovanie archivácie dokladov spojených s činnosťou oddelenia

• plnenie úloh podľa vnútorných predpisov spoločnosti upravujúcich poskytovanie darov

• kontrola faktúr za zrealizované aktivity od marketingových dodávateľov, zodpovednosť za ich správnosť a overovanie dodaného plnenia

Benefity a ďalšie výhody:
- práca v stabilnej spoločnosti

- 5 dní dovolenky navyše

- príspevok do III. piliera

- stravné v plnej výške hradené zamestnávateľom

- vzdelávacie kurzy a školenia

- darčekové poukážky

- MultiSport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa

Informácie pre uchádzača:
V prípade, že spĺňate naše požiadavky, prosíme aby ste reagovali priamo cez www.kariera.sk.

Informácie o Vás starostlivo posúdime a ak nás Váš životopis osloví, ozveme sa s pozvánkou na osobné stretnutie.Uchádzačov súčasne informujeme, že v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov:
Nie

Vhodné pre osoby so ZP:
Áno

Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
- požadujeme prax v uvedenej oblasti / na podobnej pozícii min. 2 roky

- komunikačné schopnosti organizačné a prezentačné schopnosti, kreativita, samostatnosť a systémová práca

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou s viac ako 25 ročným pôsobením na slovenskom trhu, s hlavným predmetom činnosti:

• prevádzkovanie štátnej lotérie - číselné lotérie a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu,

• prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d), e) a f) Zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. V spoločnosti TIPOS je úplnou samozrejmosťou vytvárať a udržiavať priateľské a inkluzívne pracovné prostredie, bez rozdielu pre všetkých našich súčasných aj budúcich zamestnancov. Našim zamestnancom poskytujeme všetky nástroje, tréningy a skúsenosti, ktoré potrebujú k rozvoju svojho potenciálu. Oblasť pôsobenia:
Činnosti herní a stávkových kancelárií Adresa:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
Brečtanová 1
Bratislava
Slovenská republika
www.tipos.sk
Kontaktné údaje:
Oddelenie ľudských zdrojov
Brečtanová 1, Bratislava, 830 07, Slovenská republika