Recepčná/ý v hoteli na víkendy

2022-03-09 16:49:50

ID:
SK322450

Termín:
dlhodobá brigáda

Kde:
Bratislava

Odmena:
6,50 € (hod.)

Popis:
Hľadáme recepčnú/ého na brigádu v malom peknom hoteli v Starom Meste oproti Pedagogickej fakulte na Moskovskej. Pozícia vhodná pre študentku. Momentálne hľadáme niekoho na víkendy (nejedná sa o každý víkend, ale podľa voľných smien). Možné pokračovať aj počas semestra
Náplň práce:
- osobná, telefonická a e-mailová komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku
- check in/check out hostí
- príjmanie rezervácií, vyhotovenie účtov, faktúr, prevzatie platby
- bežná administratíva hotelovej recepcie
- pomocné práce pri raňajkách (doobedná smena)
- pomoc pri praní uterákov, polievaní kvetov (poobedná smena)
Pracovná doba (7,5 - 8 hodinové smeny) : 7:00 - 14:30 alebo 14.30 – 22:00

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte osobne , emailom na daniela.zavodna@hotelarcus.sk alebo na tel. č.: 0903160640

Zmluvný vzťah:
Dohoda o brigádnickej práci študentovPráca na živnosťDohoda o vykonaní práceDohoda o pracovnej činnosti

Požiadavky:
Požiadavky :
-Anglický jazyk - podmienkou , prípadne iný cudzí jazyk výhodou
-zodpovedný prístup , ochota a chuť učiť sa nové veci, záujem o prácu v hotelierstve
-skúsenosti / prax výhodou
Hľadáme komunikatívnu osobu s príjemným vystupovaním 🙂