Lektor v Bratislave (5-14 €/hod)

2024-01-25 16:28:56

ID:
SK436293

Termín:
dlhodobá brigáda

Kde:
Bratislava

Odmena:
5-14 € / 45 min

Popis:
Popis pozície:
V Škole Populo rozširujeme tím lektorov, ktorí doučujú matematiku či slovenský jazyk. Svoj rozvrh si môžeš flexibilne plánovať a doučovanie tak úplne prispôsobiť svojim časovým možnostiam.

Náplň práce:
- doučovanie rôznych vekových kategórií žiakov, študentov a ďalších záujemcov o prezenčné vzdelávanie na pobočke alebo online formou
- komunikácia a spolupráca s tímom Školy Populo
- súčinnosť v oblasti zaistenia kvality našich služieb a spokojnosti klientov
- administratívna práca v našej webovej aplikácii

Požadujeme:
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- perfektnú znalosť vyučovaného predmetu
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- predchádzajúce skúsenosti výhodou

Ponúkame:
- motivujúce finančné ohodnotenie až do výšky 15€ za 45 min. lekciu
- podporu koordinátorov a metodického centra
- doučovanie v plne vybavenej učebni lebo online
- časovo flexibilnú prácu
- dlhodobú spoluprácu
- rozvoj prezentačných a pedagogických schopností
- možnosť kariérneho rastu
- potvrdenie odborných praxí pre študentov vysokých škôl

Benefity:
- poskytnutie učebníc a výučbových materiálov
- občerstvenie na pobočke zadarmo
- zvýhodnené lekcie pre teba, ak sa sám budeš chcieť vzdelávať v Škole Populo

Pošli nám svoj životopis a stručný motivačný dopis vo formáte PDF. Zaslané materiály si preštudujeme a následne ťa budeme kontaktovať.

Tím Školy Populo

Zmluvný vzťah:
Dohoda o brigádnickej práci študentovPráca na živnosťDohoda o vykonaní práce

Požiadavky:
Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdelanie
- zodpovedný a pozitívny prístup