Anketár/ka

2024-05-20 13:35:18

ID:
SK449863

Termín:
od 24.5.2024 (Pi) do 10.6.2024 (Po)

Kde:
Bratislava

Odmena:
4€ brutto/10 min dotazník

Popis:
Krátky popis: Záujemcom ponúkame možnosť si privyrobiť prácou na našich prieskumných projektoch. Konkrétne obsadzujeme pozíciu anketár/anketárka. Pozícia je vhodná ako vedľajší príjem k stálemu zamestnaniu, ale taktiež aj pre mamičky na materskej dovolenke.

Náplň práce: Aktívne oslovovanie respondentov, uskutočňovanie rozhovorov s respondentmi, zisťovanie názorov a postojov respondentov, práca s tabletom, alebo smartfónom, zaznamenávanie odpovedí respondentov.

Doplňujúce informácie k pracovnému miestu: Aktuálne potrebujeme anketárov v Bratislave na pripravovaný projekt v teréne od 24.5.2024 po dobu cca 2 týždne. Odmena za cca 10 min dotazník je 4€/brutto.

Zmluvný vzťah:
Dohoda o brigádnickej práci študentovPráca na živnosťDohoda o pracovnej činnosti

Požiadavky:
Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

slovenský jazyk

pracovná zručnosť s tabletom a smartfónom

pozícia vhodná aj pre mamičky na materskej dovolenke

znalosti a zručnosti: Vek nad 18 rokov, komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci, empatické cítenie, cieľavedomosť, príjemné vystupovanie, znalosť práce s modernými technológiami

prosím o kontaktovanie na anketari@median.sk

Prejsť na inzerát