Obchodný zástupca / account manager / B to B

14. januára 2021

swepro s.r.o.

Prosím odsúhlaste nové obchodné podmienky

Vďaka novým podmienkam máte flexibilnejší prístup k životopisom v zozname uchádzačov počas celého výberového konania (nielen po dobu 14 dní).

Aby ste mohli pracovať so zoznamom uchádzačov v konte Profesia aj naďalej, odsúhlaste prosím nové všeobecné obchodné podmienky.Kompletné znenie VOP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

25/01/2021

Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiacpodľa výsledkov predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo očakávame od vas ...Po intenzívnom školení a osobným školenie v sídle Spoločnosti na vás čakajte nasledujúce úlohy:
- Analýza súčasných a potenciálnych zákazníkove na ich potreby a oblasti použitia.
- Vedenie predajných rozhovorov s priemyselný zakaznici a argumentovanie o výhodách našimi výrobkami.
- Vyvíjate individuálne riešenia, ktoré sú ideálne prispôsobená požiadavkám vašich zákazníkov a prezentujete to zákazníkovi.
- Vytvárate ponuky a potvrdzujete objednávky a vybavujete sťažnosti.
- Váš cieľ je vytvárať dlhodobé a udržateľné vzťahy so zákazníkmi.Niečo o Vas ...- Máte skúsenosti s predajom v maloobchodnom alebo profesionálnom predaji.
- Ste komunikatívna osobnosť a tešíte sa telefonickým poradenstvom a predajným rozhovorom.
- Skúsenosti so zákazníckym servisom, telemarketingom, vnútorným predajom sú výhodou, ale vítame aj iné.
- Ste nadšenie a zodpovední, samostatný v práce, mate iniciatíva a viete skončiť predaj.
- Zaujíma vás technológie, radi jednáte s ľuďmi a vykonávate nové kontakty.Čo vám ponúkame ...- Vzrušujúce vyhliadky na rozvoj v medzinárodne rastúcej spoločnosti.
- Podnetné Poslanie na rozmanitom a zaujímavom priemyselnom trhu.
- Nezávislá práca s plochými hierarchiami a priestorom pre aktívnu účasť.
- Individuálne technické a osobné školenia aj obchodné a technické školenia.
- Odmenu dostanete ako pevný plat.
- Môžete tiež profitovať z nášho atraktívneho bonusového systému.
- Dobrá pracovná atmosféra v dynamickej, stredne veľké spoločnosti.
- Pravidelné tímovej akcie a firemné oslavy.

Zamestnanecké výhody, benefity

Flexibilná pracovná doba, víkendy voľne

Informácie o výberovom konaní

- spoľahlivosť
- organizovanie a plánovanie práce
- komunikatívnosť a sebaprezentácia pri telefonickej a osobnej forme
- pozícia je vhodná pre motivovaných pracovníkov orientovaných na výsledky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

telesales, predajca v DIY obchode
5

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

swepro je už vyše 35 rokov vedúcim poskytovateľom inovatívnych , vysokokvalitných technických pneumatických produktov, priemyselného náradia a elektrostatických riešení. V súčasnosti pracuje v spoločnosti swepro viac než 100 zamestnancov v 10 pobočkách. Našu firemnú kultúru charakterizuje otvorený a priateľský prístup, jasná štruktúra a priame línie komunikácie. Spojte sa s mladým tímom v úspešnej medzinárodnej firme a staňte sa profesionálnym partnerom pre našich zákazníkov v priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prejsť na inzerát